1. Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Ostrzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 TS 88KW 5 drzwi
    Postów
    4
    Home Diabeedi diagnoosimine ja ravi


    Diabeedi diagnoosimine ja ravi


    Tartu: Tartu Ülikooli tervishoiu instituut; 2014. Diabeediravi sitagliptiini ja dapagliflosiiniga: ISBN 978-9985-4-0846-9 (pdf) Diabeedi diagnoosimine.Ravi hilinemise korral võivad tekkida isutus, iiveldus, oksendamine, üldine nõrkus ja Klassikalised sümptomid on tihe urineerimine, suurenenud janu ja näljatunne Osa uurijaist ja allikaist liigitab 1. tüüpi diabeedi autoimmuunhaiguseks.2.3 Diabeedi diagnoosimine ja kontroll. Vastsündinud lapse diabeedi ravi eeldab lahjendatud insuliini süstimist enne imetamist 6 korda päevas, või insuliinipumpa (ibid). Väikelaste raviks on samuti väikesed insuliinikogused, mille toimeaeg on lühike. Mitu süstekorda päevas, või insuliinipump seob vanemaid väga tihedalt lapse.Olen 34 aastane naine ja mu enesetunne on viimase kuu aja jooksul olnud kohutav. Viimastel päevadel on mul tunne, et sümptomid viitavad väga diabeedile. Kardan kohutavalt seda diagnoosi. Just mõtlesime tõsisemalt hakata tegelema lapse saamisega. Alguses pidasingi halba enesetunnet raseduseks, kuid praegu on menstruatsioon ja vereeritus nagu alati väga.Häid tulemusi annab ravi süsteemselt ja paikselt kasutatavate retinoididega (näiteks Neotigason; Retin-A 0,05% geel). Kasutatakse ka fotokemoteraapiat (PUVA) 2-3 x nädalas 18-20 x ja edasi 1 x 10 päeva jooksul. Nimetatud ravis kasutatakse valgusravi lainepikkuste UVB-nähtava valguse vahel (290-320.Teine tegur – mehaaniline. Seda soodustavad halb toitumine, pressimine kõhukinnisuse ja sünnituse puhul, raskuste tõstmine, pikaaegne istumine või seismine, alkoholi kuritarvitamine. Kui seejärel jääb veeniveri veresoontesse seisma venitab veri sooneseina välja ja tekib veenikomu.I tüüpi diabeedi ravi seni ei tunta, aga haigust saab juhtida insuliinivarude täiendamise kaudu. Insuliini manustatakse enamasti perioodiliste süstidega mitu korda päevas, kuigi on olemas ka teised võimalused, nagu näiteks insuliinipumbad. Kõhunäärme ja kõhunäärme rakkude siirdamine on võimalik ravi mõningatel haigusjuhtumitel.Akne ja selle ravi: - Kuidas ja miks akne tekib - Akne kliiniline pilt ja diagnoosimine - Ravi - Mõne lokaalse akneravimi hind Meropeneem ja imipeneem Bülletääni lugejaküsitlusest. bullet13: 12: veebruar 1997, lk 77-84 : Klamüdioos ja selle ravis kasutatavad ravimid: - Diagnoosimine ja kliiniline pilt - Ravimite hinnavõrdlus.*E22, E23, E24, E25, E26, E27, E89.6 ja kromosomaalsete häirete diagnoosimine ja ravi 3. etapis. *Hüpofüsaarsete patoloogiate (nii üle- kui ka alatalitluse puhul - E22, E23) on sagedaseks põhjuseks hüpofüüsi adenoom, mis moodustab 10–15% kõigist koljusisestest tuumoritest. Autopsial hüpofüüsi adenoomi 6–25%.



    Suu sügelev diabeet



    6 Insuliinipumpade kasutamine laste 1. tüüpi diabeedi ravis 7 1. Raporti eesmärk ja ülesehitus Käesoleva raporti eesmärgiks on esitada tõenduspõhiseid andmeid insuliini pumpravi kliinilise efektiivsuse ja kulutõhususe kohta ning hinnata raviviisi kulusid.Sõltuvalt põhjuse isoleeritud kaasasündinud aordi aneurüsm (haruldane) ja ostetud. On Mittepõletikuliste (aterosklerootiliste, traumaatilise) ja põletikku (tuberkuloos, reumaatilised, nakkuslik, süfiliitiline) aneurüsm. Aneurüsm rinnaaordis võib avalduda valu südames, õhupuudus, häälekähisemine.Eesti 2. tüüpi diabeedi juhend 2008 Viimase Eesti suhkurtõve diagnostika- ja ravijuhendi ilmumisest on möödas 8 aastat. Diabeedi klassifikatsiooni ja diagnoosimise alused ei ole vahepeal muutunud, küll aga on diabeedi ravis kasutusele võetud uusi ravimeid (suukaudseid ja insuliinipreparaate), samuti.Kaks levinumat diabeedi tüüpi on 1. ja 2. tüüpi diabeet. Kui vere glükoosisisaldus on pikka aega kõrge või diabeediravi ebapiisav, võivad Diagnoosimine .Südame- ja veresoontehaigused (kardioloogia) Vaimne tervis (psühhiaatria) Vigastused ja mürgistus; Naha ja nahaaluskoe haigused (dermatoloogia) Kopsude, bronhide ja pleura haigused (pulmonoloogia) Kõrva, kõri ja nina haigused (otolarüngoloogia) Endokriinsüsteemi haigused ja ainevahetushäired (endokrinoloogia).Esmane ravi on dieet, kehakaalu kontroll ja füüsilise koormuse suurendamine. Kui vaatamata sellele püsib veresuhkur kõrge, tuleb raviskeemi lisada tabletid või süstitavad ravimid (GLP -1 agonistid ja/või insuliin). Sageli on vaja raviskeemi lisada ka vererõhku ja kolesterooli alandavad ravimid, et vähendada tüsistuste riski.Diabeedi diagnoosimine lastel on teatavate testide läbiviimine. Samuti arutleb arst konkreetsete sümptomitega väikese patsiendi vanematega. II tüüpi diabeet varases eas on väga haruldane. Mõnikord on see diagnoositud ülekaalulistel noorukitel. Seda tüüpi haigust iseloomustab sümptomite järkjärguline suurenemine ja rahulikum.Ravijuhend käsitleb täiskasvanute kroonilise neeruhaiguse (KNH) diagnoosimist, ravi ja jälgimist vähemalt 18-aastastel KNH kahtlusega või KNH diagnoosiga patsientidel. Ravijuhendi eesmärk on saavutada Eestis õigeaegne KNH ennetus, diagnoosimine ning ühtne käsitlus.naiste kardiovaskulaarse riski hindamise, edasise jälgimise ja profülaktiliste meetmete efektiivsuse kohta. Arvatakse, et abi võiks olla tervisliku eluviisi järgimisest (kehakaalu alandamine, füüsiline aktiivsus). Rasedustüsistuste diagnoosimine ja ravi kuuluvad günekoloogi kompetentsi.

    You may look:
    -> Suu haavandi diabeet
    Diabeedi ravi on efektiivseim, kui lisaks ravimite võtmisele tehakse muutusi elustiilis.We use cookies to offer you a better experience, personalize content, tailor advertising, provide social media features, and better understand the use of our services.Neerude funktsiooni järsu halvenemisega tõstatatakse küsimus, kas patsient läbib hemodialüüsi, püsiva peritoneaaldialüüsi või kirurgilist ravi doonori neeru siirdamisega. Diabeedi nefropaatia prognoosimine ja ennetamine. Diabeedi nefropaatia ainsaks pöörduvaks staadiumiks on mikroalbuminuuria õigeaegse etteantud adekvaatse raviga.Peale suurenenud uriinihulga ja sagenenud urineerimise iseloomustab diabeeti liigjoomine, taastamaks vedeliku hulka organismis. Eduka ravi aluseks on õige toiduvalik, millele lisaks kasutatakse insuliinisüste (diabeedi 1. tüüp) või insuliinitundlikkust parandavat kui ka suurendavat tablettravi (diabeedi 2. tüüp).Viimase Eesti suhkurtõve diagnostika- ja ravijuhendi ilmumisest on möödas 8 Diabeedi diagnoosimine ja ravi alustamine kuuluvad perearsti pädevusse.Mis juhtub kui diagnoos ja ravi jäävad hiljaks? Enamasti on gingiviit ja parodontiidihaigused kroonilise, episoodilise kuluga. Olenevalt bakteriaalsest biofilmist ning haiguse tekke kaasfaktoritest (organismi põletikuvastus, suitsetamine, üldhaigused, nt. diabeet, hammaste lokaalsed tegurid, nt. ülemäärased täidised või hammaste.I tüüpi diabeedi ravi seni ei tunta, aga haigust saab juhtida insuliinivarude täiendamise kaudu. Insuliini manustatakse enamasti perioodiliste süstidega mitu korda päevas, kuigi on olemas ka teised võimalused, nagu näiteks insuliinipumbad. Kõhunäärme ja kõhunäärme rakkude siirdamine on võimalik ravi mõningatel haigusjuhtumitel.Diabeetiline nefropaatia on suhkrutõve tüsistusena esinev neerupäsmakeste, neerutuubulite ja veresoonte kahjustus, mida iseloomustab valgu eritumine uriiniga, tursed ja kõrge vererõhk. Ülevaade Diabeetilise nefropaatia ilmnemine on tõenäosem just pikka aega suhkruhaigust põdevatel vanemaealistel, noortel harvem.Sümptomid 2. tüüpi diabeedi Enamasti 2. tüüpi diabeedi ei väljendunud sümptomid ja diagnoosimine võib kehtestada ainult planeeritud laboriuuringus tühja kõhuga. Üldjuhul arengu 2. tüüpi diabeedi inimestel algab pärast 40. eluaastat, kes kannatavad ülekaalulisuse, kõrge vererõhk ja muud sümptomid kehas ainevahetussündroomidest.
    -> Diabeet ja hambaproteesid
    Diabeedi medikamentoosne ravi. Medikamentoosne ravi ( ravimid) alustatakse kohe pärast diabeedi diagnoosimist. II tüübi diabeedi puhul on esmane ravi, millega ravi alustatakse, metformiin. Ravi alustatakse väikeses doosiga ning doosi suurendatakse 1-2 nädalaste vahedega, et vältida ebameeldivate kõrvalmõjude (enamasti seedehäired) teket.Diabeedi diagnoosimine ja ravi alustamine kuuluvad perearsti pädevusse. Esmaselt 576. diagnoositud diabeediga patsiendid on soovitatav suunata endokrinoloogi juurde, kui patsiendi kliiniline.Esmane ravi on dieet, kehakaalu kontroll ja füüsilise koormuse suurendamine. Haigus ja sümptomid arenevad hiilivalt ning vähehaaval (kuid või aastaid). Glükoosi ainevahetuse häire eelneb sageli 2. tüüpi diabeedi tekkele; Veresuhkru .Diabeedi ja äkiliste silmaprobleemide (udune nähtavus) esinemisel ei tohi te otse optikale minna ja klaasid osta. Olukord võib olla ajutine ja see võib põhjustada vere glükoosisisalduse suurenemist. Suhkurtõve kõrge veresuhkru tase võib põhjustada läätse turset, mis mõjutab võime hästi näha.Diabeedi diagnoosimine ja ravi alustamine kuuluvad perearsti pädevusse. Esmaselt 576. diagnoositud diabeediga patsiendid on soovitatav suunata endokrinoloogi juurde, kui patsiendi kliiniline.Diagnoosimine. Suhkrutõbi e. diabeet. Diabeedi diagnoosimise kriteeriumid 1. Diabeedi süptoomid ja juhuslik plasma glükoosi sisaldus 11,1 mmol/l. enne ravi alustamist ja esimetel ravikuudel silmas pidades eelkõige neeruarteri stenoosi võimalust. Angiotensiin II retseptori antagonistid: toima ja näidustused sarnased AKE-inhibiitoritele.Mittesuhkru diabeedihaigus: haiguse põhjused ja vormid, diagnoosimine haigus on suhkruta diabeet on diagnoositud patsiendid erinevat häired endokriinse funktsiooni. On erinevaid suhkruta diabeedi, millest igaüks võib olla tingitud neeru- ja endokriinsed häired, millega kaasneb vähene hormoonid.Diabeedi ravi lastel. I tüüpi diabeedi ravi peamised komponendid lastel on insuliinravi, dieediga, õige eluviis ja enesekontroll. Dieettoimingute hulka kuulub suhkru väljajätmine toidust, süsivesikute ja loomset rasva piiramine, fraktsionaalne sööki 5-6 korda päevas, individuaalsete energiavajaduste arvestamine.1. ja 2. tüüpi diabeedi korral on ravi eesmärgid sarna sed, kuid plasma glükoosi normväärtuste taotlemine 1. tüüpi diabeedi korral suurendab oluliselt hüpoglükeemia tekke riski. Iga patsiendi ravi eesmärkide seadmisel tuleb arvestada patsiendi võimekusega aru saada ja jälgida oma igapäevast ravi ning muude patsiendi-.
    -> Kellel on diabeet ja kes sööb maiustusi
    Anu Ambos: 2.tüüpi diabeedi ravi on meeskonnatöö. Pärnu Teatrimajas toimunud Balti Perearstide Konverentsil esines endokrinoloog Anu Ambos ettekandega „Teist tüüpi diabeet – ravijuhised ja tegelik elu”, kus rääkis 2. tüüpi diabeedi diagnoosimise ja ravi kitsaskohtadest ning rõhutas erinevate spetsialistide koostöö vajadust.SISUKORDTeist tüüpi diabeedi levimus 573Diabeedi, glükoositaluvuse häire (IGT) ja paastuglükoosi häire (IFG) diagnoosimine 574Diabeediga patsientide esmane uurimine ja jälgimine 575Gestatsioonidiabeet 576Elustiili muutmine: tervislik toitumine ja füüsiline aktiivsus 577Hüperglükeemia medimenkatoosne ravi 578Ravi algoritm.Enamikul juhtudel ei ole 2. tüüpi diabeedil ilmseid sümptomeid ja diagnoosi saab kindlaks teha ainult tühja kõhuga kavandatud laboratoorse uuringu puhul. Tavaliselt algab II tüüpi diabeedi areng inimestel, kes on üle 40 aasta, rasvunud, kõrge vererõhu ja muud metaboolsete sündroomide kehas.Diabeedi ravi lastel. I tüüpi diabeedi ravi peamised komponendid lastel on insuliinravi, dieediga, õige eluviis ja enesekontroll. Dieettoimingute hulka kuulub suhkru väljajätmine toidust, süsivesikute ja loomset rasva piiramine, fraktsionaalne sööki 5-6 korda päevas, individuaalsete energiavajaduste arvestamine.II tüübi suhkurtõbi moodustab ligikaudu 90% diabeedi juhtumitest, ülejäänud 10% põhjuseks on peamiselt I tüüpi diabeet ja rasedusdiabeet. I tüüpi diabeedi korral on insuliini üldine tase veresuhkru kontrollimiseks insuliini tootvate beetarakkude autoimmuun-indutseeritud pankrease kaotuse tõttu.In suhkruta diabeedi ravis tableted annus desmopressiini kehti 0, 4 mg 3-4 korda päevas. Süstimine vedeliku ninna sünteetilise vasopressiini samuti läbi viia vähemalt kolm korda päevas. In suhkruta diabeedi ravis kasutatakse ka ravimeid enam toime tõttu näiteks Pitressin Tanat. Seda saab kasutada 3-5 korda per 1 päev.Diabeet (vana nimega suhkruhaigus) on krooniline ainevahetushaigus, mis vajab igapäevast ja pidevat eneseravi. Diabeedi puhul ei tooda kõhunääre insuliini .Diabeedi medikamentoosne ravi. Medikamentoosne ravi ( ravimid) alustatakse kohe pärast diabeedi diagnoosimist. II tüübi diabeedi puhul on esmane ravi, millega ravi alustatakse, metformiin. Ravi alustatakse väikeses doosiga ning doosi suurendatakse 1-2 nädalaste vahedega, et vältida ebameeldivate kõrvalmõjude (enamasti seedehäired) teket.Kuna diabeedi sümptomid on sarnased muude seisundite, sealhulgas 1. tüüpi diabeedi ja 2. tüüpi diabeedi diabeedi sümptomitega, tuleb testida, millist seisundit teil on. Veeavade test. Kui diabeedi diabeet on diagnoositud, saavad testid kindlaks ka teie tüübi – kraniaalne või nefrogeenne.
    -> Ulyanovsk diabeet
    Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu’s.Gestatsioondiabeet (ing. gestational diabetes mellitus, GDM) on süsivesikute ainevahetuse häire, mille tõttu tekib rasedal hüperglükeemia ja/või insuliini resistentsus.Haigus esineb vaid raseduse ajal ja taandub pärast sünnitust. Kirjanduse andmetel on GDM esinemissagedus 3-18% (sõltub allikast ja diagnoosikriteeriumidest, Eestis aastal 2016 6,5% meditsiinilise sünniregistri andmetel).Kirurgiline ravi maovähi - juhtiv ravi opereeritava tuumoritüübi suurendamisele suunatud kasvaja eemaldamise lähemal tervete kudede ja regionaalsetesse lümfisõlmedesse koos sellega. Tehingu liik ja selle suurus sõltub liigist ja levimus kasvaja, patsiendi seisundist ja muudest teguritest.huolekus ja puhkama! Ravimata uneapnoe korral on häiritud II tüübi diabeedi ravile allumine. Kui diabeedihaigel jääb uneapnoe diag-noosimata ja ravimata, võib diabeedi ravi kas ebaõnnestuda või ei saavutata piisavalt head ravitulemust. Alates 2011. aastast hüvitab Eesti Hai-gekassa seadusega piiratud tingimustel.Insuliin on hormoon, mida toodavad pankreases ehk kõhunäärmes asuvad beetarakud.Insuliin aitab glükoosil ehk veresuhkrul siseneda keha rakkudesse, kus ta muudetakse energiaks. Kui glükoosi hulk vereringes tõuseb hakkavad rakud glükoosi kasutama muutes selle energiaks.Diabeedi puhul võivad tekkida erinevad diabeedi hilistüsistused, mis oluliselt vähendavad elukvaliteeti ja eluiga. 2. tüüpi diabeedi diagnoosimine Diabeedi hilistüsistused Need tüsistused võivad (kuid ei pruugi) tekkida aastatepikkuse haiguse järel. Tüsistuste teket soodustavad suitsetamine, kõrgvererõhk-tõbi ning ülekaalulisus.Teised spetsiifilised diabeedi tüübid Ükskõik mis tüüpi diabeediga on tegu (1. tüüpi diabeet, 2. tüüpi diabeet või teised spetsiifilised tüübid) on ravi eesmärgiks veresuhkrute hoidmine võimalikult normaalsena, et hoida ära diabeediga seotud tüsistusi.Diabeedi kohta kasutatakse ka nime suhkurtõbi ja ladinakeelne nimetus on diabetes Sümptomid on janu, sagenenud urineerimine, näljatunne ja samas Suhkruhaiguse ravi ja kontrolli all hoidmiseks peab suhkruhaige regulaarselt .Eesti 2. tüüpi diabeedi juhend 2008 - lühiversioon Diabeedi, glükoositaluvuse häire (IGT) ja paastuglükoosi häire (IFG) diagnoosimine 1. Diabeedi diagnoosimine NB! Tegemist on glükoosi väärtustega venoosses plasmas. Kapillaarvere glükoosi määramine glükomeetriga ei sobi diabeedi diagnostikaks! Diabeeti diagnoositakse.
    -> Kuidas leida põhjus diabeedi korral
    Diabeedi diagnoosimine ja ravi alustamine kuuluvad perearsti pädevusse. Esmaselt diagnoositud diabeediga patsiendid on soovitatav suunata endokrinoloogi juurde, kui patsiendi kliiniline pilt ja glükeemia näitajad viitavad insuliini defitsiidile (nt 1. tüüpi diabeet.ravi. Insuliini süstimine ja veresuhkru taseme normaliseerimine. Ravi on eluaegne. Pankrease või insuliini hüperfunktsioon Pankrease hüperfunktsioon on seotud B-rakkude healoomulise tuumori ja insuliini taseme tõusuga. Tüüpiliselt on tuumor väga väike. See areneb reeglina 30-60-aastastel eluaastustel.10-12% -l on see uuesti.Diabeedi diagnoosimine põhineb nii sümptomitel, kui ka vere suhkrusisalduse Tühjakõhu veresuhkur on ≥ 7 mmol/l VÕI; Esinevad diabeedi sümptomid.Diabeedi diagnoosimiseks soovitatakse määrata. We use cookies to make interactions with our website easy and meaningful, to better understand the use of our services, and to tailor advertising.ja kui vere glükoosisisaldust ei saada ka siis kontrolli alla, minnakse üle ravile insuliiniga. Selleks, et hinnata diabeedi ravi efektiivsust, kasutatakse peamise indikaatorina glükosüleeritud hemoglobiini (HbA1c) monitooringut. 2. tüüpi diabeedi ravi eesmärkideks on veresuhkru taseme langetamise abil edasi.Diabeedi arengu peamised põhjused on: II tüüpi diabeedi tekke peamine tegur on ülekaalulisus, mis põhjustab ülekaalulisust ( suurenenud söögiisu).Kui inimeste hulgas normaalse kehakaaluga diabeeti haigestumise keha on 7,8%, siis ülekaalust 20% diabeedi esinemissagedus oli 25% ja ületavad kehakaalu 50% sagedus on 60%.Autoimmuunhaigused.DIABEEDI DIAGNOOSIMINE. (WHO 2011 (5, 6), Eesti Endokrinoloogia Selts ja Eesti Laborimeditsiini Ühing 2012 (7)). Diabeeti diagnoositakse, kui patsiendil.Kirurgiline ravi maovähi - juhtiv ravi opereeritava tuumoritüübi suurendamisele suunatud kasvaja eemaldamise lähemal tervete kudede ja regionaalsetesse lümfisõlmedesse koos sellega. Tehingu liik ja selle suurus sõltub liigist ja levimus kasvaja, patsiendi seisundist ja muudest teguritest.Tegutseme alates 2011.a. Oleme Eesti Haigekassa, ERGO ja BTA Ravikindlustuse lepingupartner. Kliinikus kohapeal võimalik kilpnäärmehaiguste diagnoosimine ultraheliga ning sõlmede punkteerimine. Diabeetikul võimalik kohapeal pildistada silmapõhjasid ja uurida jalaartereid. Diabeedi- ja jalaõde abistab nõustamisel ja jalgade hooldamisel.




    Diabeedi diagnoosimine ja ravi:

    Rating: 591 / 374

    Overall: 61 Rates

  2. Użytkownik Romeo
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    156 1.9 jtd, Ford Fusion
    Postów
    3,716

    Mida teevad Hiina inimesed diabeediga? Veresuhkru hind Novosibirsk Bateneva võidab diabeedi allalaadimise Suhkurtõbi madal suhkur Südame pillid diabeedi raviks Massaaž diabeedi piirkonna sihtmärkide jaoks Cd veresuhkru taseNie no BBS są brzydkie. A szprychy klasyczne-wiadomo, że ładne

    Tu masz wzory felg występujące, może coś się Tobie spodoba: Luuhaigus diabeedis

    - - - Updated - - -

    Kolega z forum alfaclub ma fajnie zmodzoną 147. Wiele już miał felg, zobacz sobie u niego, może coś Ci podpasuje http://www.alfaclub.pl/forum/viewtop...asc&start=1755
    Załączone obrazy    
    Ostatnio edytowane przez zieloo007 ; 10-08-2017 o 19:05

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Ostrzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 TS 88KW 5 drzwi
    Postów
    4

    Diabeet ja sõrme gangreen Kuidas diabeedi tekkeks Võite süüa kaneeli diabeedi raviks 2. tüüpi diabeedi hüvitamise foorum Puljong diabeediga Yarrow diabeedist Diabeedi tunnused jalgades 1. tüüpi suhkurtõbi ravis 2016 Diabeedi 2. tüüpi maisipuur Diabeedi korral on kõhulahtisus.Dzięki za odpowiedź i propozycję.
    Teraz pytanie bo już dokonałem wyboru. Czy do Belli 147 po lifcie będą pasować felgi o rozmiarach 7,5J X 17 H2 ET31 5x98 ?
    Potrzebuje to wiedzieć na szybko

  4. #4
    klekot ™ gorol Romeo
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS była ---- GT 1.9 JTD była --------- 159 SW Ti 2.0 jtdm jest
    Postów
    14,261








  5. Diabeedikoolide ülevaated
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Ostrzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 TS 88KW 5 drzwi
    Postów
    4

    2. tüüpi diabeet Meeste diabeedi kontseptsioon Istungid diabeedist Diabeet ja hapupiim Vere suhkrusisaldus 2 tundi pärast Muna ja sidrun koos 2. tüüpi diabeedi retseptiga
    Napisał bocian
    będą

    - - - Updated - - -

    brakuje Co tylko średnicy otwory ( alfa - 58.1 )
    Dzięki wielkie za odpowiedź, otwór się zgadza 58,1
    Jeszcze pytanko co do opon bo gościu ma też na stanie to bym wziął za jednym zamachem. Lepsze będą 225x50x17 czy 215x50x17 ? Ma jeszcze 205 ale myślę że to kiepski wybór.
    Co sądzicie ?

  6. Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR 147 fl QV
    Postów
    6,196

    Diabetes mellitus haavandvarbal Kaneeli tarbimine diabeedi raviks Vere suhkrusisaldus lastele Vere suhkrusisaldus (mg) Januvia diabeediravim Arenenud rasedusdiabeet Armastus õigekirja veresuhkruga 3. tüüpi diabeedi toitumine Mul on agonoomiline diabeet Veresuhkrusisaldused 6.4
    Napisał Szery
    Dzięki za odpowiedź i propozycję.
    Teraz pytanie bo już dokonałem wyboru. Czy do Belli 147 po lifcie będą pasować Asteroskleroos diabeedi ja gangreeni korral o rozmiarach 7,5J X 17 H2 ET31 5x98 ?
    Potrzebuje to wiedzieć na szybko
    Napisał bocian
    będą

    - - - Updated - - -

    brakuje Co tylko średnicy otwory ( alfa - 58.1 )
    Nie byłbym taki pewien. ET sporo poniżej fabrycznego.
    Swego czasu miałem na 147 fl felgi z ET 30 i z tyłu Rasedus varjatud diabeediga ocierały czasem o nadkola, bo przy tym ET felga już sporo wysunięta jest na zewnątrz.
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    - - - Updated - - -

    Napisał Szery
    Dzięki wielkie za odpowiedź, otwór się zgadza 58,1
    Jeszcze pytanko co do opon bo gościu ma też na stanie to bym wziął za jednym zamachem. Lepsze będą 225x50x17 czy 215x50x17 ? Ma jeszcze 205 ale myślę że to kiepski wybór.
    Co sądzicie ?
    dedykowana opona to 215/45/17, jeśli zastosujesz 225 i do tego profil 50 to na 100% będą z tyły ocierały.
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html


Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory