1. Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Ostrzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 TS 88KW 5 drzwi
    Postów
    4
    Home Diabeet 2. tüüpi toitumine ja


    Diabeet 2. tüüpi toitumine ja


    Põhjuseks on enamasti haiguse aeglane kulg ja vähesed sümptomid 2. tüüpi diabeedi kujune­mise alguses. Suhkruhaigus ehk diabeet on krooniline haigus, mis on põhjustatud kõhunäärme puudulikust insuliinitootmisest ja/või insuliini toime nõrgenemisest kudedes ning väljendub püsivalt kõrge glükoosi (ehk veresuhkru) tasemena veres.I tüübi ja II tüübi diabeet on diabeedi peamised vormid, kõik teised alavormid on haruldased. Erinevate II tüübi ravi aluseks on alati eluviisi muutus: tervislik ja mitmekesine toitumine ning füüsiline aktiivsus. Lisamaterjal: „2.tüüpi diabeet.Diabeet ehk suhkruhaigus on ainevahetusehäire, mis on tingitud vähesest insuliinitootmisest kõhunäärmes või insuliini toime nõrgenemisest. Veresuhkrut ehk glükoosi kasutavad kõik organismi elundid ja koed energiaallikana. Glükoosi rakkudesse viimiseks ja vere suhkrusisalduse vähendamiseks on vaja insuliini.2. tüüpi diabeet tekib tavaliselt ülekaalulistel inimestel vanuses 45 ja rohkem. Kuigi järjest kasvav ülekaalulisuse probleem laste ja noorukite seas tõstab riski .toitumine võib põhjustada ka veresuhkru sisalduse suurenemist, mille tagajärjel tekib ketoatsidoos (1. tüüpi diabeetikutel) ja mille lõpptulemuseks võib olla koomaseisund. 2. tüüpi diabeetikutel on oma insuliinieritus alles, seega neil ketoatsidoosi ei teki.2. tüüpi diabeet on krooniline haigus, mille korral on veresuhkur pikema aja jooksul normist kõrgem. Diabeet on tingitud kas insuliini vähesusest, insuliini toime nõrgenemisest või mõlemast. 2. tüüpi diabeet tekib tavaliselt ülekaalulistel inimestel vanuses 45 ja rohkem.toitumine võib põhjustada ka veresuhkru sisalduse suurenemist, mille tagajärjel tekib ketoatsidoos (1. tüüpi diabeetikutel) ja mille lõpptulemuseks võib olla koomaseisund. 2. tüüpi diabeetikutel on oma insuliinieritus alles, seega neil ketoatsidoosi ei teki.Nad ütlevad, et diabeet ei ole haigus, vaid eluviis. Seetõttu peavad patsiendid kohanema patoloogiaga, hoolikalt ravima toitumist, kontrollima kehakaalu, regulaarselt jälgima nende seisundit ja võtma katseid. Noh, 2. Tüübi diabeet on tõesti keeruline haigus, ja ainult teie hooliv suhtumine ennast võib aidata teil elada.



    Suhkru vereanalüüs 5



    tüüpi diabeet. Lisaks on olemas veel vähemlevinud: gestatsioonidiabeet (rasedusaegne diabeet) ning teised suhkrutõve tüübid (pankreatogeenne diabeet, steroiddiabeet, MODY, jt) Diabeedi kohta kasutatakse ka nime suhkurtõbi ja ladinakeelne nimetus on diabetes mellitus. 1. tüüpi suhkrutõbi tekib enamasti lastel ja noortel.Esmane kiirtest näitab, et kuulud 2. tüübi diabeedi riskigruppi - kindlasti tasub pöörduda perearsti või apteekri poole ning kontrollida oma veresuhkru taset. Teise tüübi diabeet on märkamatult ja aeglaselt arenev haigus, millel võivad kõrgemas eas olla vägagi rasked tagajärjed, kuid mis on õigeaegse avastamise korral edukalt nii ennetatav kui ravitav.2. tüüpi suhkruhaigetele toiduvaliku olulisim osa on toidukoguste sobiv piiramine. Seega eesmärgiks vähendada ülekaalu ja ateroskleroosi riskitegureid. Kehakaalu vähendamisel ja säilitami sel on eriti oluline vältida rasvu, kuna neis sisaldub kõige enam energiat. sagedasemateks 2. tüüpi suhkurtõvega kaasnevateks probleemideks.Üldiselt eristatakse 4 tüüpi kehakuju: õun, pirn, liivakell ja pulk. Ülakaalu ja rasvumise puhul võib rasv koguneda keha erinevatesse kohtadesse.2. tüüpi diabeet. 2. tüüpi diabeet on krooniline haigus, mille korral on veresuhkur pikema aja jooksul normist kõrgem. Diabeet on tingitud kas insuliini vähesusest, insuliini toime nõrgenemisest või mõlemast.2. tüüpi diabeet. 2. tüüpi diabeet on krooniline haigus, mille korral on veresuhkur pikema aja jooksul normist kõrgem. Diabeet on tingitud kas insuliini vähesusest, insuliini toime nõrgenemisest või mõlemast.Esmane kiirtest näitab, et kuulud 2. tüübi diabeedi riskigruppi – kindlasti tasub pöörduda perearsti või apteekri poole ning kontrollida oma veresuhkru taset. Teise tüübi diabeet on märkamatult ja aeglaselt arenev haigus, millel võivad kõrgemas eas olla vägagi rasked tagajärjed, kuid mis on õigeaegse avastamise korral edukalt nii ennetatav kui ravitav.29 apr. 2017 Lisaks on söömine veel nauditav ja meeldiv tegevus, mis annab ka 2. Vältige kiiresti imenduvate süsivesikute rohket kasutamist ühekorraga. 3. Kerged ehk “light” tüüpi karastusjoogid on magustatud ka selle rühma Toitumine Dieet Sütiste tee 17, 13419 Tallinn; eda@diabetes.ee · +372 511 9001 .

    Some more links:
    -> Kes elab 2. tüüpi diabeediga
    2.tüüpi diabeet on krooniline progresseeruv haigus kui inimene ei muuda on elustiili, liikumist ja söömisharjumusi. Haigus tekib üldjuhul ülekaalu tõttu. Ülekaalust tingitud liigne rasv ladestub maksa- ja lihaskoesse ning halvendab suhkru omastamist.Diabeedi kaks tüüpi Kaks levinumat diabeedi tüüpi on 1. ja 2. tüüpi diabeet. Esimese tüübi põhjuseks on kõhunäärme insuliini eritavate B-rakkude kahjustus. Tegemist on autoimmuunhaigusega, mille teket vallandavad tegurid pole lõplikult teada. Haiguse korral organismi immuunsüsteem ründab oma B-rakke. Teatud soodusfaktoriks.II tüübi diabeet tekib peamiselt ülekaalulisuse ja vähese füüsiline tegevuse puhul. I tüüpi diabeedi korral on insuliini üldine tase veresuhkru kontrollimiseks insuliini kui 25), vähene füüsiline aktiivsus, halb toitumine, stress ja linnastumine.Õige süstetehnika on diabeedi ravis kriitilise tähtsusega. Käesolev õppevideo on sobilik nii süsteravi alustatavatele inimestele kui ka neile kes on juba pikemat aega olnud süsteravil, kuid soovivad oma teadmisi värskendada.Diabeedi kaks tüüpi Kaks levinumat diabeedi tüüpi on 1. ja 2. tüüpi diabeet. Esimese tüübi põhjuseks on kõhunäärme insuliini eritavate B-rakkude kahjustus. Tegemist on autoimmuunhaigusega, mille teket vallandavad tegurid pole lõplikult teada. Haiguse korral organismi immuunsüsteem ründab oma B-rakke. Teatud soodusfaktoriks.Diabeet. Eritoitumine » Diabeet. Diabeet ehk suhkruhaigus on Eristatakse I tüüpi ehk insuliinsõltuvat ja II tüüpi ehk insuliinsõltumatut diabeeti. (u 90% .Diabeedi puhul eristatakse 1. tüüpi e. insuliinsõltuvat ja 2. tüüpi e. insuliinsõltumatut diabeeti. Esimest tüüpi (insuliinsõltuv) suhkruhaigus tekib reeglina lastel või noorematel inimestel. Nende inimeste kõhunääre on kahjustatud ega erita enam insuliini. Teist tüüpi (insuliinsõltumatu) diabeet on põhiliselt vanemaealiste haigus.Õige süstetehnika on diabeedi ravis kriitilise tähtsusega. Käesolev õppevideo on sobilik nii süsteravi alustatavatele inimestele kui ka neile kes on juba pikemat aega olnud süsteravil, kuid soovivad oma teadmisi värskendada.
    -> Piirkondliku kasu saaja diabeediravim
    Diabeet ehk suhkruhaigus on ainevahetusehäire, mis on tingitud vähesest insuliinitootmisest kõhunäärmes või insuliini toime nõrgenemisest. Veresuhkrut ehk glükoosi kasutavad kõik organismi elundid ja koed energiaallikana. Glükoosi rakkudesse viimiseks ja vere suhkrusisalduse vähendamiseks on vaja insuliini. Pikka aega kõrgenenud veresuhkrutase võib põhjustada tõsiseid kroonilisi.II-tüüpi diabeeti võib nimetada elustiilihaiguseks, mida võib olla võimalik kontrolli all hoida oma eluviiside muutmise – liikumise lisandumise, dieedi pidamise.Pahatihti avastatakse diabeet juhuslikult muude analüüside tegemisel. Põhjuseks on enamasti haiguse aeglane kulg ja vähesed sümptomid 2. tüüpi diabeedi kujune­mise alguses. Suhkruhaigus ehk diabeet on krooniline haigus, mis on põhjustatud kõhunäärme puudulikust insuliinitootmisest ja/või insuliini toime nõrgenemisest kudedes ning väljendub püsivalt kõrge glükoosi.Pahatihti avastatakse diabeet juhuslikult muude analüüside tegemisel. Põhjuseks on enamasti haiguse aeglane kulg ja vähesed sümptomid 2. tüüpi diabeedi kujune­mise alguses. Suhkruhaigus ehk diabeet on krooniline haigus, mis on põhjustatud kõhunäärme puudulikust insuliinitootmisest ja/või insuliini toime nõrgenemisest kudedes ning väljendub püsivalt kõrge glükoosi.Veresuhkru tasakaalustamine glükeemilist koormust (GK) arvestava tervisliku toitumisega. Veresuhkru tasakaalustamine 1.Tarbitav toit peab olema kiudaineterikas 2.Tarbida tuleb taimseid rasvu 3.Joo piisavalt vett 4.Liigu piisavalt 5.Tuvasta varjatud toidutalumatus.Alla 4 mmol/l on madal ja üle 15 kõrge. Tähtsaimat rolli veresuhku taseme hoidmises omavadki just korrapärane tervislik toitumine, piisav kehaline koormus, vaimne heaolu ja õiges koguses annustatud insuliin. II-tüüpi diabeet. Laste endokrinoloogid on juba diagnoosinud lastel ka seni vanainimeste haiguseks peetud teist tüüpi diabeeti.Tavalise lühitoimelise insuliini (Actrapid ja Humulin R)ja pikatoimelise (Protaphan, Humulin N, Lantus) kasutamisel on vajalik vahesöökide söömine ja toidukordade sobivaks vaheks on 2,5- 3 tundi, Sellisel juhul tuleb süstida ja süüa iga päev enam- vähem samal kellaajal. Soovitavalt 6 toidukorda päevas (3 põhitoidukorda pluss 3 oodet).tühja kõhu veresuhkur pidevalt üle 7, ülekaaluline, sain raviks tabletid ja kästi söömist muuta. sain infovoldikud toitumise kohta ja seal kirjas, et tuleb süüa väga palju teraviljatooteid ja kartulit (kuni 11 portsu päevas), samas valku väga vähe ja rasvu praktiliselt üldse mitte. ma ei saa sellest aru, sest näit leiva või saia või makaronide jne söömine tõstab.
    -> Diabeet võib süüa kirssi
    Diabeet ehk suhkrutõbi on energiaainevahetusehäire, mis on tingitud kõhunäärme vähesest insuliinitootmisest või insuliini toime nõrgenemisest ja insuliini eritumise puudulikkusest. Normaalseteks veresuhkru väärtusteks (tühja kõhuga!) loetakse 3,5 - 5,5 mmol/l. Eristatakse I. tüüpi e. insuliinsõltuvat ja II. tüüpi e. insuliinsõltumatut diabeeti.tühja kõhu veresuhkur pidevalt üle 7, ülekaaluline, sain raviks tabletid ja kästi söömist muuta. sain infovoldikud toitumise kohta ja seal kirjas, et tuleb süüa väga palju teraviljatooteid ja kartulit (kuni 11 portsu päevas), samas valku väga vähe ja rasvu praktiliselt üldse mitte. ma ei saa sellest aru, sest näit leiva või saia või makaronide jne söömine tõstab.Dieet tüüpi suhkurtõve 1 ja 2 - menüü põhimõtted Viide toitumine. Dieet tüübi diabeet 1 ja 2 Eesmärgiga dieedi Diabeedi on soovi normaliseerida ainevahetusprotsesse organismis.On ka muid haigusi, mis võivad viia enneaegse surma.2. tüüpi diabeet, sellised tüsistused ei ole nii omapärane. Kuidas pikendada eluiga Eluea pikenemise tagamiseks on väga oluline jälgida veresuhkru taset. See kehtib mitte ainult nendele, kes kannatavad 1. tüübi diabeedi all, vaid ka 2. tüüpi diabeet.2. tüüpi diabeet on raske ja progresseeruv krooniline haigus, mis tekib, kui inimese kõhunääre ei tooda piisavalt insuliini või kui organism ei suuda seda efektiivselt kasutada. Haiguse kontrolli all hoidmiseks vajab diabeedihaige, nagu ka terve inimene, insuliini.täisväärtuslik elu, tuleb hoida tasakaalus toitumine, füüsiline koormus ja insuliini doosid. Tänapäeval on abiks ka võimalus mõõta oma veresuhkru taset regulaarselt glükomeetriga. 2. tüüpi diabeet on energiaainevahetusehäire, mis on tingitud kõhunäärme liigvähesest insuliini tootmisest või insuliini toime.I tüüpi diabeet on polügeenne haigus, mis tähendab, et mitmed erinevad geenid soodustavad selle esinemist samaaegselt. Pärilike tegurite tähtsust näitab diabeeti haigestumise sagenemine kui vanem põeb diabeeti. Isa haiguse korral on lapse risk 5%, ema haiguse puhul 2,5%, I tüüpi diabeet mõlemal vanemal tõstab riski 20%-ni.Diabeet ehk suhkurtõbi on energiaainevahetuse püsiv häire, mida tingib kõhunäärme vähene insuliini Kaks levinumat diabeedi tüüpi on 1. ja 2. tüüpi diabeet.
    -> Riboxini toime veresuhkrule
    Veresuhkru tasakaalustamine glükeemilist koormust (GK) arvestava tervisliku toitumisega. Veresuhkru tasakaalustamine 1.Tarbitav toit peab olema kiudaineterikas 2.Tarbida tuleb taimseid rasvu 3.Joo piisavalt vett 4.Liigu piisavalt 5.Tuvasta varjatud toidutalumatus 6. Tarbi õigeid toidulisandeid (kalaõli, kroom, mangaan, magneesium, D-vit ja B-rühma.Diabeet ehk suhkruhaigus. Kas diabeet tuleb suhkru söömisest? Kas maiustused on diabeetikule keelatud? Testi oma teadmisi kümne diabeedimüüdi kohta.2. tüüpi diabeet on krooniline haigus, mille korral on veresuhkur pikema aja jooksul normist kõrgem. Diabeet on tingitud kas insuliini vähesusest, insuliini toime nõrgenemisest või mõlemast. 2. tüüpi diabeet tekib tavaliselt ülekaalulistel inimestel vanuses 45 ja rohkem.Õige süstetehnika on diabeedi ravis kriitilise tähtsusega. Käesolev õppevideo on sobilik nii süsteravi alustatavatele inimestele kui ka neile kes on juba pikemat aega olnud süsteravil, kuid soovivad oma teadmisi värskendada.30 nov. 2016 2. tüüpi diabeet on raske ja progresseeruv krooniline haigus, mis tekib, mistõttu on väga oluline ka inimese enda panus: tervislik toitumine, .tüüpi diabeet. Lisaks on olemas veel vähemlevinud: gestatsioonidiabeet (rasedusaegne diabeet) ning teised suhkrutõve tüübid (pankreatogeenne diabeet, steroiddiabeet, MODY, jt) Diabeedi kohta kasutatakse ka nime suhkurtõbi ja ladinakeelne nimetus on diabetes mellitus. 1. tüüpi suhkrutõbi tekib enamasti lastel ja noortel.2. tüüpi diabeet on krooniline haigus, mille korral on veresuhkur pikema aja jooksul normist kõrgem. Diabeet on tingitud kas insuliini vähesusest, insuliini toime nõrgenemisest või mõlemast. 2. tüüpi diabeet tekib tavaliselt ülekaalulistel inimestel vanuses 45 ja rohkem.Tavalise lühitoimelise insuliini (Actrapid ja Humulin R)ja pikatoimelise (Protaphan, Humulin N, Lantus) kasutamisel on vajalik vahesöökide söömine ja toidukordade sobivaks vaheks on 2,5- 3 tundi, Sellisel juhul tuleb süstida ja süüa iga päev enam- vähem samal kellaajal. Soovitavalt 6 toidukorda päevas (3 põhitoidukorda pluss 3 oodet).
    -> Diabeet mellitus Ukrainas
    Isegi kui teil on hiljuti diagnoositud 2-tüüpi diabeet või olete juba aastaid elanud, on diabeet pöörduv. Täiendava toetuse saamiseks võite lugeda Blood Sugar Lahendus , et õppida olulisi strateegiaid ja lisada oma terviklik toitumis-, toitainete ja elustiili kava, mis aitab teil diabeedi pöörata.Rasedusaegne diabeet ehk gestatsioonidiabeet Teised spetsiifilised diabeedi tüübid Ükskõik mis tüüpi diabeediga on tegu (1. tüüpi diabeet, 2. tüüpi diabeet või teised spetsiifilised tüübid) on ravi eesmärgiks veresuhkrute hoidmine võimalikult normaalsena, et hoida ära diabeediga seotud tüsistusi.Toitumine Toggle Dropdown. Toitumine Mida toit sisaldab? Kas diabeetikud saavad elada aktiivset ja tervislikku elu? Diabeet.ee - kõik diabeedi kohta. Diabeedi tüübid 2. tüüpi diabeet. 2. tüüpi diabeet on krooniline haigus, mille korral on veresuhkur pikema aja jooksul normist kõrgem. Diabeet on tingitud kas insuliini vähesusest.Diabeedi kaks tüüpi Kaks levinumat diabeedi tüüpi on 1. ja 2. tüüpi diabeet. Esimese tüübi põhjuseks on kõhunäärme insuliini eritavate B-rakkude kahjustus. Tegemist on autoimmuunhaigusega, mille teket vallandavad tegurid pole lõplikult teada. Haiguse korral organismi immuunsüsteem ründab oma B-rakke. Teatud soodusfaktoriks.DIABEET EHK SUHKRUHA 2. tüüpi diabeetikutel, enamasti ülekaalulised, ei avalda insuliin piisaval mää suurenemist ja kõikumist suurtes piirides Toitumine haiguste puhul Kõik palavikuga kulgevad haigused ja viirushaigused suurendavad veresuhkru ning võivad põhjustada ketoatsidoosi. Haigestumise puhul.Dieet tüüpi suhkurtõve 1 ja 2 - menüü põhimõtted Viide toitumine. Dieet tüübi diabeet 1 ja 2 Eesmärgiga dieedi Diabeedi on soovi normaliseerida ainevahetusprotsesse organismis.Oluline roll toitumine ravis YNZSD. Majutuskoha diabeediga - on väga hästi teada, isegi kaugel diabeet inimesed, laua number 9. Kuigi haiglas tahes haigus ja seda saab kuulata spetsiaalset dieeti, mis on alati eraldi pottides, erineb teistest toitumise ja anda pärast parooliga antakse: Ma üheksas tabelis.II tüübi ravi aluseks on alati eluviisi muutus: tervislik ja mitmekesine toitumine ning füüsiline aktiivsus Lisamaterjal: „2.tüüpi diabeet „ Diabeetiku menüüs pööratakse tähelepanu toidu süsivesikute, rasva ja energia sisaldusele.




    Diabeet 2. tüüpi toitumine ja:

    Rating: 616 / 78

    Overall: 696 Rates

  2. Użytkownik Romeo
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    156 1.9 jtd, Ford Fusion
    Postów
    3,716

    Veresuhkur 21.5 mida teha Mida juua diabeedi survest Diabeedi fungoteraapia Toitumine diabeedi korral Diabeedile väljastatud ravimite loetelu Milline on keha kaal diabeediga Kas ma saan minna 1. tüüpi diabeedi jaoks vanni?Nie no BBS są brzydkie. A szprychy klasyczne-wiadomo, że ładne

    Tu masz wzory felg występujące, może coś się Tobie spodoba: Kui annate suhkru verd tühja kõhuga

    - - - Updated - - -

    Kolega z forum alfaclub ma fajnie zmodzoną 147. Wiele już miał felg, zobacz sobie u niego, może coś Ci podpasuje http://www.alfaclub.pl/forum/viewtop...asc&start=1755
    Załączone obrazy    
    Ostatnio edytowane przez zieloo007 ; 10-08-2017 o 19:05

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Ostrzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 TS 88KW 5 drzwi
    Postów
    4

  4. #4
    klekot ™ gorol Romeo
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS była ---- GT 1.9 JTD była --------- 159 SW Ti 2.0 jtdm jest
    Postów
    14,261








  5. Veresuhkur 9 mooli
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Ostrzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 TS 88KW 5 drzwi
    Postów
    4

    Kuidas võtta verd suhkrule lastele 2. tüüpi diabeedi areng Diabeet Kuidas tõmmata roosi puusad Õige ja 2. tüüpi diabeet Esimesed diabeedi diabeedid Pea ja diabeet
    Napisał bocian
    będą

    - - - Updated - - -

    brakuje Co tylko średnicy otwory ( alfa - 58.1 )
    Dzięki wielkie za odpowiedź, otwór się zgadza 58,1
    Jeszcze pytanko co do opon bo gościu ma też na stanie to bym wziął za jednym zamachem. Lepsze będą 225x50x17 czy 215x50x17 ? Ma jeszcze 205 ale myślę że to kiepski wybór.
    Co sądzicie ?

  6. Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR 147 fl QV
    Postów
    6,196

    Diabeedi tatar valab kefiiri üleöö Kuidas kontrollida, kas diabeet Kõige kasulikum teravili diabeedi jaoks Suhkru määr sõrme veres 60 aasta jooksul 2. tüüpi suhkurtõve protokoll Koog 1. tüüpi diabeedi jaoks Kuidas täiendada raua diabeediga Miks nad higistavad 2. tüüpi diabeediga palju? Vere suhkur pärast sünnitust Diabeedi nälja põhjused
    Napisał Szery
    Dzięki za odpowiedź i propozycję.
    Teraz pytanie bo już dokonałem wyboru. Czy do Belli 147 po lifcie będą pasować Miks nad higistavad 2. tüüpi diabeediga palju? o rozmiarach 7,5J X 17 H2 ET31 5x98 ?
    Potrzebuje to wiedzieć na szybko
    Napisał bocian
    będą

    - - - Updated - - -

    brakuje Co tylko średnicy otwory ( alfa - 58.1 )
    Nie byłbym taki pewien. ET sporo poniżej fabrycznego.
    Swego czasu miałem na 147 fl felgi z ET 30 i z tyłu Naiste veresuhkru tase pärast 25 aastat ocierały czasem o nadkola, bo przy tym ET felga już sporo wysunięta jest na zewnątrz.
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    - - - Updated - - -

    Napisał Szery
    Dzięki wielkie za odpowiedź, otwór się zgadza 58,1
    Jeszcze pytanko co do opon bo gościu ma też na stanie to bym wziął za jednym zamachem. Lepsze będą 225x50x17 czy 215x50x17 ? Ma jeszcze 205 ale myślę że to kiepski wybór.
    Co sądzicie ?
    dedykowana opona to 215/45/17, jeśli zastosujesz 225 i do tego profil 50 to na 100% będą z tyły ocierały.
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  7. 1. tüüpi diabeedi ajalugu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory