1. Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Ostrzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 TS 88KW 5 drzwi
    Postów
    4
    Homepage Diabeet on haigus.


    Diabeet on haigus.


    I tüüpi diabeet on polügeenne haigus, mis tähendab, et mitmed erinevad geenid soodustavad selle esinemist samaaegselt. Pärilike tegurite tähtsust näitab diabeeti haigestumise sagenemine kui vanem põeb diabeeti. Isa haiguse korral on lapse risk 5%, ema haiguse puhul 2,5%, I tüüpi diabeet mõlemal vanemal tõstab riski 20%-ni.Diabeet ehk suhkruhaigus on krooniline haigus, mis vajab pidevat ravi. Suhkruhaigus on energiaainevahetusehäire, mis on tingitud kõhunäärme vähesest insuliinitootmisest või insuliini toime nõrgenemisest ja insuliini eritumise puudulikkusest. Insuliin on eluks hädavajalik hormoon, mis tekib kõhunäärmes ning see on vajalik toitainete.85-95% kõigist diabeetikutest põevad II tüübi diabeeti. Normaalseks loetakse veresuhkrutase tühjakõhuga alla 6,0 mmol/l. II tüübi diabeet võib jääda aastateks märkamatuks ning haigus diagnoositakse alles juhusliku vereanalüüsi või juba väljakujunenud tüsistuse alusel. Võimalikule diabeedile viitavad sümptomid: pidev.II tüüp ehk insuliinsõltumatu diabeet (tekib enamasti eakamatel ja tüsedamatel inimestel) – ca 85% haigestunutest. Insuliinsõltumatu diabeet Diabeet on haigus, mida täielikult välja ravida ei saa, kuid ravijuhiseid järgides on võimalik vere suhkrutase normis hoida ning vältida haigussümptomeid.Suhkruhaigus ehk diabeet on krooniline haigus, mida tuleb ravida kogu elu. Maailmas on üle 100 miljoni ja Euroopas üle 30 miljoni diabeetiku. Eestis põeb diabeeti üle 22 000 inimese. Suhkruhaiguste põhjuseks on insuliinierituse häired. Insuliin on eluks hädavajalik hormoon, mis tekib kõhunäärmes ja on vajalik toitainete omastamiseks.Diabeet ehk suhkurtõbi on krooniline haigus, millele on iseloomulik vere suhkrusisalduse pikaajaline püsimine normist kõrgemal tasemel ning häired süsivesiku-, rasva- ja valgu-ainevahetuses. Diabeedi tekke põhjus on kõhunäärme rakkude poolt toodetava, eluks hädavajaliku hormooni – insuliini – eritumise häired. Insu-.Statistika järgi on diabeet teisel kohal maailmas esinemissageduse, südame-veresoonkonna haigused. Haigus kipub noorendamine: varem insuliinsõltuv diabeet on olnud palju inimesi on vanemad kui 35 aastat, et kuupäeva, see patoloogia on diagnoositud ka väikelastele.Diabeet on krooniline haigus, mis avaldub siis, kui kõhunääre ei tooda enam piisavalt insuliini või kui organism ei suuda enam toodetud insuliini efektiivselt kasutada. Laste ja noorte haigestumus I tüüpi diabeeti suureneb maailmas igal aastal keskmiselt 3% võrra, kuid alla 5.aastaste seas alarmeerivalt 5% võrra, Eestis viimasel kolmel.Diabeet ehk suhkrutõbi on energiaainevahetusehäire, mis on tingitud kõhunäärme vähesest insuliinitootmisest või insuliini toime nõrgenemisest ja insuliini eritumise puudulikkusest. Normaalseteks veresuhkru väärtusteks (tühja kõhuga!) loetakse 3,5 – 5,5 mmol/l. Eristatakse I. tüüpi e. insuliinsõltuvat ja II. tüüpi e. insuliinsõltumatut diabeeti.



    Kuidas boyarid diabeedist vabanesid



    Pahatihti avastatakse diabeet juhuslikult muude analüüside tegemisel. Põhjuseks on enamasti haiguse aeglane kulg ja vähesed sümptomid 2. tüüpi diabeedi kujune­mise alguses. Suhkruhaigus ehk diabeet on krooniline haigus, mis on põhjustatud kõhunäärme puudulikust insuliinitootmisest ja/või insuliini toime nõrgenemisest kudedes ning väljendub püsivalt kõrge glükoosi.I tüüpi diabeet on polügeenne haigus, mis tähendab, et mitmed erinevad geenid soodustavad selle esinemist samaaegselt. Pärilike tegurite tähtsust näitab diabeeti haigestumise sagenemine kui vanem põeb diabeeti. Isa haiguse korral on lapse risk 5%, ema haiguse puhul 2,5%, I tüüpi diabeet mõlemal vanemal tõstab riski 20%-ni.Teist tüüpi diabeet on tõsine krooniline haigus, mis võib põhjustada erinevaid tervisemuresid. Diabeeti on võimalik ravida kombineerides ravimeid ja tervislikku elustiili ning riske tervisele vähendab tervislik toitumine, mis võib siiski sisaldada mõnda tüüpi suhkruid.I tüübi diabeet: põhjuseks insuliini tootvate beetarakkude hävimine põletiku ehk Diabeet ei ole kindla sümptomaatikaga haigus, diabeedi võib jagada .Diabeet on keeruline teema, millest Eestis palju ei räägita. Me teame, et tegu on raske haigusega, mis on seotud veresuhkru ja insuliiniga. Kuni 90% diabeeti haigestunutest on diagnoositud just II tüübi diabeediga, mida tihti nimetatakse elustiilihaiguseks.Suhkruhaigus ehk diabeet on krooniline haigus, mida tuleb ravida kogu elu. Maailmas on üle 100 miljoni ja Euroopas üle 30 miljoni diabeetiku. Eestis põeb diabeeti üle 22 000 inimese. Suhkruhaiguste põhjuseks on insuliinierituse häired. Insuliin on eluks hädavajalik hormoon, mis tekib kõhunäärmes ja on vajalik toitainete omastamiseks.Diabeet on nüüd probleem, mis mõjutab inimesi kõikjal. On tõendeid, et 246 miljonil inimesel maailmas on diabeet. Kui praegused suundumused jätkuvad, prognoositakse järgmise 20 aasta jooksul 380 miljonit. Diabeet mõjutab nii arenenud kui ka arengumaid. Tegelikult prognoositakse arengumaades suhkrutõve levimuse suurenemist lähiaastatel.Diabeet ei ole kindla sümptomaatikaga haigus, diabeedi võib jagada erinevatesse alagruppidesse. Jaotus on üsna ebatäpne ning seda ei saa kaasajal pidada näiteks ravivariantide ainsaks valikukriteeriumiks. Diabeedi loomus võib haiguse edenedes muutuda, seetõtu on täpsest klassifikatsioonist olulisem arvestada haiguse raskusastet.Mis on diabeet? Diabeet ehk suhkruhaigus on krooniline haigus, mis vajab pidevat ravi. Suhkruhaigus on energiaainevahetusehäire, mis on tingitud kõhunäärme vähesest insuliinitootmisest või insuliini toime nõrgenemisest ja insuliini eritumise puudulikkusest.

    You may look:
    -> Kaneel veresuhkru alandamiseks
    Diabeet ehk suhkruhaigus on krooniline haigus, mis vajab pidevat ravi. Suhkruhaigus on energiaainevahetusehäire, mis on tingitud kõhunäärme vähesest insuliinitootmisest või insuliini toime nõrgenemisest ja insuliini eritumise puudulikkusest.Diabeet ehk suhkruhaigus on ainevahetusehäire, mis on tingitud vähesest insuliinitootmisest kõhunäärmes või insuliini toime nõrgenemisest. Veresuhkrut ehk glükoosi kasutavad kõik organismi elundid ja koed energiaallikana. Glükoosi rakkudesse viimiseks ja vere suhkrusisalduse vähendamiseks on vaja insuliini. Pikka aega kõrgenenud veresuhkrutase võib põhjustada tõsiseid kroonilisi.II-tüüpi diabeet. Laste endokrinoloogid on juba diagnoosinud lastel ka seni vanainimeste haiguseks peetud teist tüüpi diabeeti. See haigus on tingitud kõhunäärme insuliini ala-või ületootmisest. II-tüüpi diabeedi lisandumine on reeglina seotud rasvumisega, põhjustatuna nii vähesest liikumiset kui ebatervislikust toitumisest.Diabeet ei ole kindla sümptomaatikaga haigus, diabeedi võib jagada erinevatesse alagruppidesse. Jaotus on üsna ebatäpne ning seda ei saa kaasajal pidada näiteks ravivariantide ainsaks valikukriteeriumiks.2.tüüpi diabeet on krooniline progresseeruv haigus kui inimene ei muuda on elustiili, liikumist ja söömisharjumusi. Haigus tekib üldjuhul ülekaalu tõttu. Ülekaalust tingitud liigne rasv ladestub maksa- ja lihaskoesse ning halvendab suhkru omastamist.Sümptomite raskus jalgade ja tema iseloomulik haigus Veenilaiendid, diabeet, P. Raskus jalgades esineb sageli sümptomina eri vanuses. Siin ja kaebused "sumin jalad" ja kaebused "väsinud jalad", "masendav" staatuse ja teised. Peamine põhjus, miks selline tõsidus, mis arendab, ummikud on seotud veresoonte jalad.Diabeet on haigus, millesse võib haigestuda igas vanuses – lapsepõlvest pensionieani. Ning kuigi teavitustöö diabeedi põhjustest, kontrolli all hoidmisest ja selle haigusega elamisest on aastatega ühiskonna teadlikkust haigusest tõstnud, leidub väärarusaamu siiani. - DELFI.2. tüüpi diabeet on krooniline haigus, mille korral on veresuhkur pikema aja jooksul normist kõrgem. Diabeet on tingitud kas insuliini vähesusest, insuliini toime nõrgenemisest või mõlemast. 2. tüüpi diabeet tekib tavaliselt ülekaalulistel inimestel vanuses 45 ja rohkem.Kaasajal ei ole see haigus veel välja ravitav ning vaja on igapäevaselt insuliini manustamist süstidena või insuliinipumba abil kogu järgneva elu jooksul. Teist tüüpi diabeet tekib insuliini toimemehhanismide häirumise tagajärjel. 2. tüüpi diabeedi puhul võib insuliini erituda piisavalt, kuid see ei toimi.
    -> Uus meetod diabeedi raviks
    Diabeet (suhkruhaigus) on energia ainevahetushäire, mis põhineb II tüübi diabeet võib jääda aastateks märkamatuks ning haigus diagnoositakse alles .Pikaajalised haigused. Diabeet ja südametervis VEEVI HÕRAK Diabeediõde Võru-Kubija 30.05. 2013 DIABEET • Diabeet ehk suhkurtõbi on energiaainevahetushäire, mis on tingitud kõhunäärme vähesest insuliinitootmisest või insuliini toime nõrgenemisest ja insuliini eritumise puudulikkusest • Raske krooniline haigus Diabeet … haiguste grupp, mida iseloomustab kõrgenenud veresuhkur.2. tüüpi diabeet (u 80–90% dia­beedihaigetest), millest tuleb ka allpool juttu. Nüüdisaja elustiili haigus. Diabeedist on kujunemas omamoodi nüüdisaegne epideemia, sest 2. tüüpi suhkruhaigete hulk kasvab järjest enam ning haigus näitab ka noorenemistrendi.Mis on diabeet? Lihtsalt ja selgelt suhkruhaigusest. tõuseb vähehaaval ja organism kohaneb selle normist kõrgema tasemega. 2 tüüpi suhkruhaigus on salakaval haigus ja haiguse avastamise hetkeks on suhkruhaigus tihti juba organismi kahjustanud. 2. tüüpi diabeet võib avalduda väga erineval moel:.Diabeet on haigus, millesse võib haigestuda igas vanuses – lapsepõlvest pensionieani. Ning kuigi teavitustöö diabeedi põhjustest, kontrolli all hoidmisest ja sellega kooseksisteerimisest on aastatega ühiskonna teadlikkust haigusest tõstnud, leidub väärarusaamu siiani.Põhja-Eesti Regionaalhaigla endokrinoloog-ülemarst Anu Ambos selgitas, et II tüüpi diabeet on hiilivalt algav, päriliku eelsoodumusega krooniline haigus. «Kui emb-kumb vanematest või õde-vend on diabeetik, on ka selle inimese diabeedirisk umbes 30 protsenti,» sõnas.Diabeet on haigus, mis ei diskrimineeri. Igal juhul on naistel haiguse juhtimisega seoses ainulaadne väljakutse. Tõendid näitavad, et diabeet - haigus, mis mõjutab ligikaudu 371 miljonit inimest kogu maailmas - mõjutab naisi rohkem.Miljonid inimesed maailmas põevad diabeeti ja igal aastal avastatakse uusi diabeetikuid. Diabeet on küll eluaegne ja krooniline haigus, mida kahjuks ei osata praeguste ravivõimaluste juures veel välja ravida, kuid diabeediga on võimalik elada täisväärtuslikku igapäevast.Diabeet on keeruline haigus, mis kujuneb enamasti välja vanemaealistel koertel. Nii nagu inimestel, võib diabeet ka koertel hulga ebameeldivaid sümptomeid tekitada. Kui seda aga hoolega kontrolli all hoida, ei pea haigus tingimata looma elukvaliteeti mõjutama.
    -> Diabeedi nahahaigused
    See haigus võib sümptomiteta olla aastaid. Minul avastati haigus raseduse esimeste vereproovidega, edaspidi süstisin insuliini. Peale sünnitust ootasin mõned kuud ja ravimeid ei tarvitanud. Gestatsioonidiabeedi korral oleks veresuhkur pidanud selle aja jooksul normaliseeruma. Mul ei normaliseerunud, jäi 2. tüüpi diabeet.19 nov. 2011 Suhkruhaigus ehk diabeet on krooniline haigus, mis on põhjustatud kõhunäärme puudulikust insuliinitootmisest ja/või insuliini toime .Diabeet ehk suhkruhaigus on krooniline haigus, mis vajab pidevat ravi. Suhkruhaigus on energiaainevahetusehäire, mis on tingitud kõhunäärme vähesest insuliinitootmisest või insuliini toime nõrgenemisest ja insuliini eritumise puudulikkusest. Insuliin on eluks hädavajalik hormoon, mis tekib kõhunäärmes ning see on vajalik toitainete.Diabeet on haigus, millesse võib haigestuda igas vanuses – lapsepõlvest pensionieani. Ning kuigi teavitustöö diabeedi põhjustest, kontrolli all hoidmisest ja sellega kooseksisteerimisest on aastatega ühiskonna teadlikkust haigusest tõstnud, leidub väärarusaamu siiani.Kõigepealt teadmine, et mida diabeet kui haigus endast üldse kujutab.Kui aga haigus on juba tõsiselt kallal, võib selle kulg olla raske, pidevat jälgimist nõudev ja ka tüsistustele aldis. “See on kallis haigus,” lausub dr Nemvalts ja lisab, et mitte ainult ravi ei ole kallis, vaid haiguse võimalikud tüsistused nõuavad lisavahendeid ja ka teistelt arstidelt lisatööd.Oluline roll toitumine ravis YNZSD. Majutuskoha diabeediga - on väga hästi teada, isegi kaugel diabeet inimesed, laua number 9. Kuigi haiglas tahes haigus ja seda saab kuulata spetsiaalset dieeti, mis on alati eraldi pottides, erineb teistest toitumise ja anda pärast parooliga antakse: "Ma üheksas tabelis".DIABEETILINE RETINOPAATIA - MIS HAIGUS SEE ON? Diabeet ehk suhkurtõbi põhjustab silma võrkkesta (reetina) muutusi, mille tagajärjel tekib diabeetiline retinopaatia. Diabeetilise retinopaatia tagajärjel kahjustub nägemine. Diabeetikul on väga oluline käia silmaarsti juures kontrollis, et õigel.2. tüüpi diabeet. 2. tüüpi diabeet on krooniline haigus, mille korral on veresuhkur pikema aja jooksul normist kõrgem. Diabeet on tingitud kas insuliini vähesusest, insuliini toime nõrgenemisest või mõlemast.2. tüüpi diabeet on krooniline haigus, mille korral on veresuhkur pikema aja jooksul normist kõrgem. Diabeet on tingitud kas insuliini vähesusest, insuliini toime nõrgenemisest või mõlemast. 2. tüüpi diabeet tekib tavaliselt ülekaalulistel inimestel vanuses 45 ja rohkem.
    -> Lapse veresuhkru tase on normaalne
    ka insuliinsõltuv diabeet Diabetes mellitus (lad. k.) Insulin dependent diabetes mellitus (ingl.k) ka suhkrutõbi (I tüüp) Selgitus Suhkurtõbi on haigus, millele on iseloomulik liiga kõrge veresuhkru tase ning sellest tingitud häired. Ülevaade.II-tüüpi diabeet. Laste endokrinoloogid on juba diagnoosinud lastel ka seni vanainimeste haiguseks peetud teist tüüpi diabeeti. See haigus on tingitud kõhunäärme insuliini ala-või ületootmisest.14 nov. 2017 Diabeet on keeruline teema, millest Eestis palju ei räägita. Kui haigus tundub viimasel ajal aina kiiremini levivat, siis paraku meditsiinilist ravi .Kui aga haigus on juba tõsiselt kallal, võib selle kulg olla raske, pidevat jälgimist nõudev ja ka tüsistustele aldis. “See on kallis haigus,” lausub dr Nemvalts ja lisab, et mitte ainult ravi ei ole kallis, vaid haiguse võimalikud tüsistused nõuavad lisavahendeid ja ka teistelt arstidelt lisatööd.2. tüüpi diabeet on krooniline haigus, mille korral on veresuhkur pikema aja jooksul normist kõrgem. Diabeet on tingitud kas insuliini vähesusest, insuliini toime .Esmane kiirtest näitab, et kuulud 2. tüübi diabeedi riskigruppi – kindlasti tasub pöörduda perearsti või apteekri poole ning kontrollida oma veresuhkru taset. Teise tüübi diabeet on märkamatult ja aeglaselt arenev haigus, millel võivad kõrgemas eas olla vägagi rasked tagajärjed, kuid mis on õigeaegse avastamise korral edukalt nii ennetatav kui ravitav.18 veeb. 2019 Diabeet (ingl diabetes) ehk suhkurtõbi on krooniline haigus, millele on iseloomulik vere suhkrusisalduse pikaajaline püsimine normist .10 mär. 2018 Diabeet on haigus, millesse võib haigestuda igas vanuses – lapsepõlvest pensionieani. Ning kuigi teavitustöö diabeedi põhjustest, kontrolli all ."Elu ilma suhkruta" - moto diabeetikutest. Suhkurtõbi on üsna salakaval haigus, mis mõjutab paljusid inimesi tänapäeva maailmas. Tema salakaval on rohkem selle haiguse tüsistuste, et on tunda peaaegu alati. Diabeet on võimalik tabas laeva ja põhjustada südameatakki, provotseerida neeruhaigus ja arendada haavandid oma jalgu.
    -> Argumendid ja faktid tervislik diabeet
    Diabeet on haigus, mida on alati saatnud müüdid, rahvajutud ja valearusaamad. Juba haiguse rahvapärane nimi – suhkruhaigus – põhjustab palju segadust. Vaevalt leidub haigust, millega seonduks niipalju müüte ja väär-arusaamu nagu diabeediga.Suhkruhaigus ehk diabeet on krooniline haigus, mis on põhjustatud kõhunäärme puudulikust insuliinitootmisest ja/või insuliini toime nõrgenemisest kudedes ning väljendub püsivalt kõrge glükoosi (ehk veresuhkru) tasemena veres.Diabeet on haigus, millega tuleb osata elada. Veresuhkru taset tuleb hoida normi piires nii elustiili kui ka ravimite abiga. Kuna toit tõstab veresuhkru taset, tuleb osata õigeid valikuid teha. Tervislik toitumine aitab parandada tervist ja elukvaliteeti ning hoida veresuhkru taseme normi piires. Meie aitame sind. Loome personaalse toitumiskava, mis arvestab toidu mõju veresuhkru tasemele.Pärilikud põhjuseks diabeet on võimalik ka II tüüpi haigus. Aga sel juhul, haigus on põhjustatud kaasasündinud immuunsuse kehakudede insuliinile. Aastal pere eelsoodumus haiguse I tüüpi diabeet esineb 7-10% perekonna ja II tüüpi diabeet on tõenäoline, et saada 80-100%.29 apr. 2017 1994. Autor: Dr. Tiit Halling. Suhkruhaigus ehk diabeet on krooniline haigus, mida tuleb ravida kogu elu. Maailmas on üle 100 miljoni.Rate this post Diabeet on tõsine haigus pruut üha rohkem inimesi üle kogu maailma. Vastab siin ebatervislik eluviis, vaid ka geneetiline eelsoodumus. Kas on olemas tõhusamaid viise täielikult tagasi diabeet, Juba aastaid väidetud, et see ei ole võimalik. Viimased uuringud on üle looduslikke ravimeid tuua, kuid optimistlik uudised, et kõik inimesed, kes võitlevad koos diabeediga.Diabeet - krooniline ravimatu haigus, mis mõjutab organismi võimet töödelda energiat toidust. On olemas kolm peamist tüüpi diabeeti: 1. tüüpi diabeet, 2. tüüpi diabeedi ja rasedusaegne diabeet. Igasugust diabeet on ühiseid jooni. Tavaliselt inimkeha lagundab suhkrut ja süsivesikuid tarbitakse eriliik suhkur - glükoosi.Diabeet on tõsine haigus, mille tõttu muutub vere glükoosisisaldus liiga suureks, tekitades tõsiseid tervisehäireid (südamehaigused, rabandus, neerupuudulikkus) ning isegi surma. Olemas on kaks diabeeditüüpi: tüüp 1 ja tüüp 2. Tüübid on veidi erinevad, kuid mõlemad on ohtlikud. - DELFI.2. tüüpi diabeet. 2. tüüpi diabeet on krooniline haigus, mille korral on veresuhkur pikema aja jooksul normist kõrgem. Diabeet on tingitud kas insuliini vähesusest, insuliini toime nõrgenemisest või mõlemast.




    Diabeet on haigus.:

    Rating: 682 / 415

    Overall: 17 Rates

  2. Użytkownik Romeo
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    156 1.9 jtd, Ford Fusion
    Postów
    3,716

    Sah diabeedi ravimite ravi Pildid diabeedi põhjustest Füüsiline kultuur ja 2. tüüpi diabeet I tüüpi diabeedi Iisraeli ravi Kuidas kaneel veresuhkru kohta Pulmonaalne hüpertensioon diabeet 2. tüüpi diabeedi ja jalgade raviNie no BBS są brzydkie. A szprychy klasyczne-wiadomo, że ładne

    Tu masz wzory felg występujące, może coś się Tobie spodoba: Tomatite kasutamine diabeedi raviks

    - - - Updated - - -

    Kolega z forum alfaclub ma fajnie zmodzoną 147. Wiele już miał felg, zobacz sobie u niego, może coś Ci podpasuje http://www.alfaclub.pl/forum/viewtop...asc&start=1755
    Załączone obrazy    
    Ostatnio edytowane przez zieloo007 ; 10-08-2017 o 19:05

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Ostrzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 TS 88KW 5 drzwi
    Postów
    4

    Sooline kilu diabeediga 0,5 veresuhkrut Vere suhkur pärast sünnitust Puudega lapse diabeet Diabeedi retseptid sidruniga Kas II tüüpi diabeediga mooruspuu Suhkur võib suureneda, kui diabeet puudub. Veresuhkur madalamal tasemel Mis viib diabeedi tekkeni Diabeet on haigus.Dzięki za odpowiedź i propozycję.
    Teraz pytanie bo już dokonałem wyboru. Czy do Belli 147 po lifcie będą pasować felgi o rozmiarach 7,5J X 17 H2 ET31 5x98 ?
    Potrzebuje to wiedzieć na szybko

  4. #4
    klekot ™ gorol Romeo
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS była ---- GT 1.9 JTD była --------- 159 SW Ti 2.0 jtdm jest
    Postów
    14,261








  5. Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Ostrzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 TS 88KW 5 drzwi
    Postów
    4

    Kui annate suhkru verd tühja kõhuga Diabeet lubas marju Uusim II tüüpi diabeedi ravis Kuidas eristada diabeet 1 teist tüüpi Vein mõjutab veresuhkrut Metformiini dieet diabeedi raviks
    Napisał bocian
    będą

    - - - Updated - - -

    brakuje Co tylko średnicy otwory ( alfa - 58.1 )
    Dzięki wielkie za odpowiedź, otwór się zgadza 58,1
    Jeszcze pytanko co do opon bo gościu ma też na stanie to bym wziął za jednym zamachem. Lepsze będą 225x50x17 czy 215x50x17 ? Ma jeszcze 205 ale myślę że to kiepski wybór.
    Co sądzicie ?

  6. Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR 147 fl QV
    Postów
    6,196

    Diabeedi föderaalsed registrid Diabeet ja iganädalased menüüd 2. tüüpi diabeedi etioloogia Veresuhkru seisund Valged jalad diabeedi raviks Kas II tüüpi diabeet on puudega Kehahooldus diabeedi eest Ingver mõjutab veresuhkrut Diabeetravi oskab teada Diabeedi insuliini roll
    Napisał Szery
    Dzięki za odpowiedź i propozycję.
    Teraz pytanie bo już dokonałem wyboru. Czy do Belli 147 po lifcie będą pasować 1. tüüpi diabeedi ravi Tšehhi Vabariigis o rozmiarach 7,5J X 17 H2 ET31 5x98 ?
    Potrzebuje to wiedzieć na szybko
    Napisał bocian
    będą

    - - - Updated - - -

    brakuje Co tylko średnicy otwory ( alfa - 58.1 )
    Nie byłbym taki pewien. ET sporo poniżej fabrycznego.
    Swego czasu miałem na 147 fl felgi z ET 30 i z tyłu Kui tihti ma peaksin kontrollima suhkru verd ocierały czasem o nadkola, bo przy tym ET felga już sporo wysunięta jest na zewnątrz.
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    - - - Updated - - -

    Napisał Szery
    Dzięki wielkie za odpowiedź, otwór się zgadza 58,1
    Jeszcze pytanko co do opon bo gościu ma też na stanie to bym wziął za jednym zamachem. Lepsze będą 225x50x17 czy 215x50x17 ? Ma jeszcze 205 ale myślę że to kiepski wybór.
    Co sądzicie ?
    dedykowana opona to 215/45/17, jeśli zastosujesz 225 i do tego profil 50 to na 100% będą z tyły ocierały.
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  7. Diabeedi keetmine

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory